Czytaj więcej...

Pojemniki transportowe typu EURO mają zastosowanie w wielu gałęziach gospodarki, począwszy od branży spożywczej a skończywszy na przemyśle ciężkim. Znormalizowane wymiary są specjalnie dostosowane do składowania i transportu na paletach. Teraz nasza oferta powiększyła się o pojemniki o wysokości 300 i 410 mm. Wykonane z surowca HDPE, odpornego na temperaturę w zakresie -40 do +60 st.C. Nośność przy spiętrzaniu do 350 kg.

Więcej informacji ...

Czytaj więcej...

Oryginalny wózek ze składanym uchwytem japońskiej firmy PRESTAR. Na tym typie wózków wzorowali się inni producenci, których tańsze odpowiedniki można spokać w wielu miejscach. Dzięki zastosowaniu składanej poręczy zajmują bardzo mało miejsca w przestrzeni bagażowej samochodów dostawczych i osobowych. Dzięki dwuwarstwowej konstrukcji platformy, sa bardzo lekkie a zarazem bardzo wytrzymałe. Zastosowane koła pozwalają wygodnie przewozić nawet bardzo ciężkie ładunki. Doskonałe nadają się dla dostawców pracujących małymi i średniej wielkości samochodami. 

Więcej informacji ...

Czytaj więcej...

Wózek przeznaczony do przewozu towarów po nierównym i miękkim terenie. Specjalnie zaprojektowany układ kół i dodatkowa oś zapewniają łatwy przejazd przez przeszkody. Układ kół powoduje, że wózek może poruszać się nawet po grząskim podłożu. Wózek oferowany jest na kołach pneumatycznych lub pełnych, z elastycznym wypełnieniem (odpornych na przebicie). Dla zabezpieczenia ładunku, do wózka można domówić ograniczniki.

 Więcej informacji ...

Czytaj więcej...

Prasy do odpadów są produkowane w wersjach dostosowanych do potrzeb użytkownika. Poszczególne wersje różnią się wielkością, wydajnością oraz siłą zgniotu. Wersje EKOPACK 40 i 50 i EKOSACK 40 i 50

Czytaj więcej...

Elektryczny wózek podnośnikowy umożliwiający rozładunek i załadunek samochodów, układanie towarów w stosy, obsługę regałów paletowych. Kompaktowa konstrukcja zapewnia wygodę obsługi

Czytaj więcej...

Rodzaj materiału - polietylen UV stabilny (może być poddany recyklingowi w 100%). Wykonanie pojemnika z wysokiej jakości surowców pozwoliło zabezpieczyć znajdującą się w nim sól przed przenikaniem jej do gleby. 

Czytaj więcej...

Owijarki z serii WMS firmy Manuli Ekobal, charakteryzują się modułową konstrukcją i w zależności od potrzeb można je rozszerzać ich milkliwości odpowiednio do potrzeb użytkownika.

Czytaj więcej...

Urządzenie przeznaczone jest do wygodnego i szybkiego spinania palet taśmą PP o szerokości 12 lub 16 mm. Szerokość/długość palety nie powinna przekraczać 1250 mm (prowadnica taśmy ma długość 1285 mm). Łączenie taśmy odbywa się za pomocą zgrzewu.

Czytaj więcej...

Wózek widłowy EJC M10E łączy w sobie łatwość obsługi z bezpieczeństwem operatora. Ze względu na wielofunkcyjność jest idealnym rozwiązaniem do prawie każdego typu pracy, a jego możliwości wykraczają daleko poza klasyczne zastosowanie do transportu i podnoszenia ładunków.

Czytaj więcej...

CX12 łączy w sobie niewielkie rozmiary ręcznego wózka paletowego z wygodą użytkowania wózka elektrycznego. Jest on idealnym rozwiązaniem dla wszelkich lekkich zadań z przemieszczaniem ładunków nawet w najwęższych przestrzeniach, a dzięki ergonomicznym kształtom zwiększa się komfort pracy operatora i jego wydajność.

Czytaj więcej...

Rewolucyjny system barier przemysłowych A-SAFE. Elastyczne, wytrzymałe, łatwe w montażu. Przeznaczone do oddzielenia ruchu pieszego, dróg transportowych wózków przemysłowych, zabezpieczenie regałów magazynowych i bram.

Czytaj więcej...Maty czyszczące montowane w strefach wejściowych do hal magazynowych lub produkcyjnych, w dużym stopniu ograniczają wprowadzanie zanieczyszczeń zarówno na kołach wózków magazynowych jak i wnoszonych na podeszwach butów.

Czytaj więcej...Regały magazynowe CMXZ to bardzo uniwersalny system firmy MECALUX, dający użytkownikowi możliwość dowolnej konfiguracji do indywidualnych potrzeb.

Czytaj więcej...Automat pakujący to najszybsza maszyna do spinania taśmą polipropylenową. W zależności od wielkości paczki dobierana jest odpowiednia rama urządzenia.

Czytaj więcej...
Wózek przeznaczony do transportu i ważenia towaru na paletach, w pojemnikach itp. Waga dokonuje pomiaru za pomocą 4 sensorów na widłach z tarowaną dokładnością +/ 2 kg w zakresie ważenia do 2000 kg.

Subskrypcja