Prasa do odpadów

Prasy do odpadów są produkowane w wersjach dostosowanych do potrzeb użytkownika. Poszczególne wersje różnią się wielkością, wydajnością oraz siłą zgniotu. Wersje EKOPACK 40 i 50 i EKOSACK 40 i 50

przeznaczone są zasadniczo dla firm o małych i średnich

potrzebach w zakresie odpadów. Natomiast prasy hydrauliczne EKOPACK 100, 200 i 300 przeznaczone są dla średnich i dużych firm wymagających prasowania większych ilości odpadów, a co za tym idzie także większych sił zgniotu. Prasy takie nazywa się także belownicami, ze względu na to, że sprasowane odpady są w postaci bel.

Prasa do folii, kartonów znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie występuję duże ilości tych odpadów. Praca belownicy odbywa się w dwóch cyklach: prasowanie wstępne i ostateczne, po którym operator ręcznie wiąże ściśnięty ładunek kontenera. Elektroniczny kontroler siły prasowania zapewnia efektywną pracę maszyny. Urządzenia umożliwiają nawet 20-krotne zmniejszenie objętości odpadów. Użycie kilku ruchomych kontenerów ułatwia wygodną segregację odpadów takich jak papier, karton, folia, plastik, tekstylia, itp. Możliwość zastosowania w worków foliowych (urządzenia EKOSACK) sprawia, że belownice nadają się one także do prasowania odpadów mokrych lub drobnych. Prasy charakteryzują się małymi rozmiarami oraz prostą i wytrzymałą konstrukcją.

 

  • Walory:
  • jezdne kontenery można ustawić w dowolnym miejscu
  • kilka kontenerów zapewnia wygodną segregację
  • kompaktowy rozmiar

Więcej informacji ...

Subskrypcja